Şafak Gazetesi

Muhteşem FİNAL

Muhteşem FİNAL
19 views
12 Haziran 2018 - 23:12

Özel Final Temel Lisesi 2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılını düzenlediği mezuniyet programıyla tamamladı

2017-2018 eğitim öğretim yılının sonu gelirken, Site Spor Salonu’nda Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK , Bülent Ecevit Üniversitesi Genel Sekreteri  Ertuğrul KARALAR,Final Kurs Merkezi Müdürü Dursun ABASIZ ve öğrenci velilerinin katıldığı  muhteşem bir törenle 3. dönem mezunlarını vermenin gururunu yaşadı.

BÜYÜK BAŞARILAR

Törende konuşma yapan Kurucu İl Yöneticisi Müdür Ahmet ÖZKAN, Final Eğitim Kurumları 38 yıldan beri ülkemizin her kösesinde bir eğitim meşalesi yakarak Atamızın işaret ettiği “Eğitim işlerinde ne olursa olsun başarıya ulaşılmalıdır” direktifi doğrultusunda bu başarıya alçak gönüllü bir katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyor.

2006 yılında ilimiz Zonguldak merkezde Final Dergisi Dershaneleri olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuz birçok öğrencimizin hedeflerine ulaşmasında büyük başarılara imza atmıştır. 2015-2016 Eğitim öğretim yılında dönüşüm programı ile Özel Zonguldak Final Temel Lisesi olarak , Türk milli eğitimine hizmet vermeye başlamıştır.

Biz, Final Eğitim Kurumlarında;Türk milli eğitiminin ilke ve amaçlarına uygun , Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş, kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek, çalışkan, sorumluluk sahibi, sosyal olgunluk düzeyi yüksek,akademik donanımlarıyla geleceğe hazırlanan, kendisi ve çevresiyle barışık ,her zaman doğruyu söyleyen, özü sözü bir, çıkacağı en yüksek zirveyi hedefleyen, kolaycılığın ve tembelliğin tuzağına düşmeyen ; geleneklere,inançlarına, kültürel mirasa, farklı dünya görüşlerine saygılı; yaşama sevinciyle dolu ,çevresine pozitif enerji veren, sağlığına özen gösteren,gülümsemeyi ve gülümsetmeyi ihmal etmeyen, ülkesini çağdaş medeniyetler düzeyinin üzerine çıkarmayı hedefleyen, ülkesini ve milletini seven bir gençlik yetiştirmek istiyoruz.

Bu amaçla işin içine yüreğini ve beynini koymuş ,ekip ruhuna sahip fedakar kadromuzla çalışmalarımız devam etmektedir, dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.