Şafak Gazetesi

KOÇAKLI’YI SON YOLCULUĞUNA SEVENLERİ UĞURLADI

KOÇAKLI’YI SON YOLCULUĞUNA SEVENLERİ UĞURLADI
15 views
10 Temmuz 2018 - 2:44

Zonguldak’ın renkli simalarından ve uzun yıllar Deniz Kulübü İşletmeciliğini yapan Çingen Metin lakaplı Metin Koçaklı, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Uzun yıllar Deniz Kulübü İşletmeciliğini yapan ve bir dönem de Bağımsız aday olan Metin Koçaklı, rahatsızlığı nedeniyle bir süredir Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi görüyordu.

8 Temmuz Pazar günü tedavi gördüğü Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaşamını yitiren Metin Koçaklı, Acılık’ta bulunan Hz. Ali Camiinde kılınan ikindi namazının ardından Asri Mezarlıktaki aile mezarlığında toprağa verildi.

Hz. Ali Camiinde kılınan cenaze namazına, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, eski belediye başkanları İsmail Eşref ve Secaattin Gonca, AK Parti Zonguldak eski milletvekili Özcan Ulupınar, GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İl Başkan vekili Hakkı Güney, Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Kamu Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu, Türk Haber Sen Şube Başkanı Necmettin Bebek, CHP Kozlu İlçe Başkanı Cengiz Bank, Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Yeniceliler Derneği Başkanı Yaşar Karaman, CHP eski İl Başkanı Yavuz Boz, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Şehri, CHP eski il başkanı Ahmet Altun, GMİS eski yönetim kurulu üyesi İrfan Akyiğit, GMİS eski başkanı Ramis Muslu, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Zonguldak Kömürspor Kulübü Başkanı Süleyman Caner, Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Kadir Habiboğlu, Kantinciler Derneği Başkanı Süleyman Erbay, bazı mahalle muhtarları, sevenleri ve yakınları katıldı.

Şafak Gazetesi olarak hayatını kaybeden merhum Metin Koçaklı’ya Allah’tan rahmet dilerken, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.