Şafak Gazetesi

KARAMOLLAOĞLU, ZONGULDAK’TA ‘E-MİTİNG’ YAPACAK

KARAMOLLAOĞLU, ZONGULDAK’TA ‘E-MİTİNG’ YAPACAK
19 views
12 Haziran 2018 - 1:03

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Zonguldak’ta e-miting yapacak.

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar, parti binasında gazetecilere yaptığı açıklamada bayram dolayısıyla bölge esnafının ricalarını göz önüne bulundurduklarını ve bu doğrultuda 13 Haziran’da Genel Başkanları Sayın Temel Karamollaoğlu’nun işçi anıtı önünde yapacağı mitingi saat 14.00’da ‘E-Miting’ şeklinde Dedeman Otelde yapacaklarını söyledi.

Tüm Zonguldaklı hemşerilerimizi mitingimize bekliyoruz diyen Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar, konuşmasına şöyle devam etti:

“Saadet Partisi olarak seçim çalışmalarımız zorluklar, yokluklar, hukuksuzluklarla devam ediyor. Yokluklar diyorum; devletten yüz milyonlarca TL secim yardımı alan partilerle hiç yardım almayan Saadet Partisi aynı kulvarda aynı şartlarla yarışıyor. Bu yılki seçimlerin ramazana gelmesi de zorlukları katlıyor. Tüm bunların üstüne seçim sürecinde yaşanan hukuksuzlukların olması da cabası. 5 Haziranda yapılan mitingin bayrakları halen kaldırılmadı. Çifte standart bürokraside de devam ediyor. Eşit şartlarda girmemiz gereken seçimlere bazı partiler önde başlama telaşında. Bu şartlarda girdiğimiz seçim yarışı tüm engellemelere rağmen devam ediyor. 13 Haziran’da Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu Bey’in katılımlarıyla işçi anıtı önünde yapmayı düşündüğümüz mitingimizi E-Miting şeklinde Dedeman Otelde yapmayı planladık. Bayram dolayısıyla bölge esnafımızın ricalarını göz önüne aldık. Halkımızın da yapacağı bayram alışverişine engel olmak istemedik. Emeklinin memurun işçinin tüm halkımızın yapacağı bayram alış-verişlerine sekte vurmamak adına meydan mitingini iptal etmiş bulunuyoruz. Mitingimizi yine 13 Haziran 2018 tarihinde Dedeman Otelde saat 14:00 de  E-Miting olarak yapacağız. Mitingimize Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Temel Karamollaoğlu Beyin katılımıyla yapılacaktır. Tüm Zonguldaklı hemşerilerimizi bu programımıza bekliyoruz” (Seçkin KIRARSLAN)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.