Şafak Gazetesi

KADINLARIN EL EMEĞİ SERGİSİNE ALAN’DAN DESTEK

KADINLARIN EL EMEĞİ SERGİSİNE ALAN’DAN DESTEK
336 views
09 Mart 2019 - 21:26

Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Selim Alan, Zonguldak Konukevi Müdürlüğü el emeği ürünleri sergisini ziyaret etti.

Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Selim Alan, Devlet Güzel Sanatlar Galerisinde açılan Zonguldak Konukevi Müdürlüğü el emeği ürünleri sergisini ziyaret etti. Alan, bayanların yaptığı bir çalışmayı alarak sergiye destek verdi.

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan ve serginin oluşmasında emeği geçenlere teşekkür eden Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Selim Alan, şunları söyledi:

“Sergimizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Bizler onlara destek olmak için buradayız. Sergide birbirinden güzel çalışmalar var. Bir çalışmayı alarak destek olmaya çalıştık. İnşallah Zonguldak Belediye Başkanlığı seçimini kazandıktan sonra bu tür sergi salonu ve sergi sayısını artıracağız. Kadın girişimcilerimizin, derneklerimizin emeklerini insanlarımızla daha çok buluşturacağız çünkü Zonguldak’ımızın sadece yol, su gibi hizmete ihtiyacı yok. Kültür ve Sanat anlamında da hizmete çok açız. İnşallah 31 Martta ipi göğüsledikten sonra bütün bu hizmetleri vatandaşlarımıza sunacağız. Hepimizin yüzü gülecek” (Seçkin KIRARSLAN)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.