Şafak Gazetesi

Kabasakal ve Şadır ailelerinin mutlu günü

Kabasakal ve Şadır ailelerinin mutlu günü
218
10 Haziran 2019 - 0:46

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığında uzun süredir sekreterlik görevini yürüten Rabia Kabasakal hayatını Volkan Şadır ile birleştirdi.

Geçtiğimiz Perşembe günü akşamı Camlı Köşk’te yapılan kına töreninin ardından cumartesi günü de Polis evinde yapılan düğün töreni ile Rabia Kabasakal ve Volkan Şadır evlendiler.

Polis evinde yapılan düğün törenine, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, AK Parti Zonguldak önceki dönem milletvekili Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, eşi Emine Tosun, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkan yardımcısı Ömer Gülay, AK Parti eski merkez ilçe başkanı Metin Karaduman,  AK Parti İl Genel Meclisi üyesi Ali Kemal Karaca,  AK Parti Kozlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Şennur Danış, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile gelin ve damadın yakınları ve misafirler katıldı.

Şafak Gazetesi olarak Kabasakal ve Şadır ailelerini kutluyor genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (Haber Merkezi)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.