Şafak Gazetesi

HABERAL ÇAT KAPI GELDİ

HABERAL ÇAT KAPI GELDİ
710 views
14 Mart 2019 - 16:35

Milliyetçi Hareket Partisi  Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, partisinin Zonguldak İl Başkanlığına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Haberal’ı parti kapısında MHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan ve partililer karşıladı.

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal parti toplantı salonunda tüm partililer ile tek tek tokalaşırken, basın mensuplarına yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Zonguldak’ta görevli değilim, yoğun bir seçim sürecindeyiz. Nerede sıkıntı varsa oradayız. Bugün özellikle Zonguldak’ta Hamdi başkanımın yanında olmak istedim. Zonguldak için söylenecek tek bir şey var biz daha önce Hamdi başkanla baş başa olduğumuz bir  anda Zonguldak’a neler yapılabileceğini konuştuk. Hamdi başkanımın  Zonguldak’ta Belediye Başkanlığını iyi yapabileceğini, siyasi tecrübesi ile yapabileceğini konuşmuştuk. Kafamızda oluşturmuştuk. Allah nasip eyledi, sayın başkanımız aday oldu. Tüm teşkilatlarımız  arkadaşımızın arkasındadır. Karşı cepheden senaryolar üretildi, ama Hamdi bey doğru tercih. Bütün her şeyini katarak, var gücüyle çalışıyor. İnşallah Genel başkanımızda Zonguldak’a gelecek, başarılı bir miting yapacak. Kendisi buraya gelerek sayın Hamdi başkanımıza bütün desteğini verdiğini Zonguldak’ta paylaşacak”  (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.