Şafak Gazetesi

“GÜVEN” filmi galası Zonguldak’ta yapıldı

Zonguldak’a yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM, çekimleri Zonguldak’ta gerçekleştirilen “Güven” filminin galasına ev sahipliği yaptı.

“GÜVEN” filmi galası Zonguldak’ta yapıldı
455 views
15 Mart 2019 - 13:55

Zonguldak’a yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM, çekimleri Zonguldak’ta gerçekleştirilen “Güven” filminin galasına ev sahipliği yaptı.

Başrollerini Bülent Çolak, Gözde Çığacı, Ahmet Kaynak ve Serkan Keskin’in oynadığı “Güven” filminin galası oyuncuların ve Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, CHP Kozlu Belediye Başkan adayı Cengiz Bank, BKM Müdürü Abdullah Bakır ile davetlilerin katılımıyla Esas 67 Burda AVM’de gerçekleştirildi.

Sefa Öztürk’ün ilk filmi olan ve Zonguldak’ta bir güvenlik şirketinde çalışan Ali ve eşi Meryem’in, güvensizlik üzerine kurulu ilişkilerine odaklanan “Güven” filminin galası Esas 67 Burda AVM Prestige salonunda gerçekleştirildi.

Güven filminin yapımcısı Serkan Acar; “Filmin çekimlerine 2017 yılında başladık ve yaklaşık 2 yıl sonra Zonguldak’ta yaptığımız galanın ardından yarın vizyona giriyor. Galamızı Zonguldak’ta yaptık çünkü şehri seviyoruz ve şehirdeki insanların emeğiyle bu film yapıldı. Bize bu konuda emek harcayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Film Zonguldak’ta bir hafta süresince vizyonda kalacak. Tüm Zonguldak halını bu filmi izlemeye davet ediyorum” dedi.

Güven filminin başrol oyuncusu Bülent Çolak ise şunları söyledi: “Filmi çekerken Zonguldak’ta çok güzel anılarımız oldu. Zonguldak filmin atmosferine çok uygun bir yer. Film bir ailenin dramını anlatıyor. Sürprizli bir hikayesi var. 15 Mart itibariyle vizyona giren filmi izlemeye herkesi davet ediyoruz. Filmi hep birlikte sahiplenirsek harika olur. Fotoğraf sanatı icat oldu diye resim sanatı kan kaybetmedi, hepsinin yeri farklı. Tiyatro tiyatroda izlenir sinemada sinema da izlenir. Kablolu televizyonlarımızda film izliyoruz ama desteklemede fayda var. Bir gün gelecek herkes yerinden sinema perdesinden izleyecek sinemayı. Ben ona inanıyorum.”

“Güven” filmi 15 Mart 2019 tarihinde vizyona girdi. (Seçkin KIRARSLAN)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.