Sağlık Sen Gökçebey'de ziyaretlerde bulundu

Sağlık Sen Zonguldak İl Başkanı Mehmet Ali Kara beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gökçebey İlçesinde yeni binasına taşınan Gökçebey İlçe Devlet Hastanesini, Gökçebey Toplum Sağlığı Merkezini ve Gökçebey 2 nolu ASH İstasyonunu ziyaret ettiler.

Sağlık Sen Gökçebey'de ziyaretlerde bulundu
29 Kasım 2019 Cuma 18:18

Memur Sen İl Temsilciliğine bağlı Sağlık Sen Zonguldak İl Başkanı Mehmet Ali Kara beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gökçebey İlçesinde yeni binasına taşınan Gökçebey İlçe Devlet Hastanesini, Gökçebey Toplum Sağlığı Merkezini ve Gökçebey 2 nolu ASH İstasyonunu ziyaret ettiler.

Sağlık Sen Şube Başkanı Mehmet Ali Kara ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Misafirperverliklerinden dolayı Gökçebey İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi  Uzm. Dr. Murat İleri’ye Hastane İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Yusuf Yaşar Sargın’a,  Gökçebey Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Ömer Tuğrul Özcan’a  Gökçebey İlçe Başkanı Bayram Kayıkçı’ya  ve ayrıca Sendikanın varoluş sebebi çok kıymetli Sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.