Filyos Çayı üzerinde köprü inşaatı başlıyor

Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde AK Parti Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun girişimleri ile DSİ tarafından Filyos Çayı üzerinde yapılması düşünülen köprünün inşaatına başlandı.

Filyos Çayı üzerinde köprü inşaatı başlıyor
07 Mayıs 2020 Perşembe 16:10

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesinde AK Parti Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun girişimleri ile DSİ tarafından Filyos Çayı üzerinde yapılması düşünülen köprünün inşaatına başlandı.

Alınan bilgiye göre, Perşembe kavşağına bağlanacak olan köprü Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi, TOKİ binaları, Perşembe Bölgesi ve Ankara-İstanbul yolu üzerinde ulaşımda kolaylık sağlayacak.

Yapılacak olan yeni köprü 240 metre uzunluğunda ve 16 metre genişliğinde olacağı bildirilirken, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı yaptığı açıklamada, “Başta hükümetimiz, milletvekillerimiz ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Bu arada yapılacak olan köprü inşaatında AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte inceleme yaparak, yüklenici firma ile çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.