Şafak Gazetesi

GÜLSER’E GENÇLERDEN TAM DESTEK

GÜLSER’E GENÇLERDEN TAM DESTEK
132 views
16 Mart 2019 - 1:19

Çatalağzı gençleriyle bir araya gelen Ak Parti Çatalağzı Belediye Başkan Adayı Ersun Gülser, gençlere inandıklarını, gençleri dimdik yanlarında görmek istediklerini ve birlikte kazanacaklarını söyledi.

Ak Parti Çatalağzı Belediye Başkan Adayı Ersun Gülser, önceki akşam gençlerle dayanışma toplantısı düzenledi. Beldedeki EÜAŞ Misafirhanesinde düzenlenen toplantıya Belde teşkilat yöneticileri, gençlik kolları, belediye başkan aday adayları ve eski Belediye Başkanı Mehmet Alim’in yanı sıra çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

Gençlerle dayanışma gecesinde bir konuşma yapan Ak Parti Çatalağzı Belediye Başkan Adayı Ersun Gülser, beldenin kalkınmasında gençlerin önemli bir yeri olduğunu vurgulayarak şöyle dedi;

GÜLSER: “GENÇLERİMİZE İNANIYORUZ”

“Allah nasip ederse ve seçimi kazanırsak hepinize abilik yapacağımın sözünü burada sizlere veriyorum. Daha iyi bir Çatalağzı’nın ancak gençlerle inşa edilebileceğini çok iyi biliyorum. Yalan, iftira ve karalama ile siyaset yapılmaz. Karalama ve iftira bizde olmayacak. Temiz siyaset yapacağız. Biz Çatalağzı beldemizi sevgili gençlerle yönetmek istiyoruz. Yapacağımız bütün çalışmalarda gençlerin fikirlerini alacağız. İstişare yaparak işlerimizi yapacağız. Kesinlikle ve kesinlikle pis işlere girmeyeceğiz. Genç kardeşlerimizin daima arkasında duracağız. Biz gençlerimize inanıyoruz. Sizleri yanımızda dimdik görmek istiyoruz.

GÜLSER: “AMACIMIZ GENÇLERİMİZE İŞ İMKANI SAĞLAMAK”

Gençlerimize iş imkanı sağlamak bizim de amacımız. Bu sözü veriyorum yalnız bu bir anda çözülecek bir sorun değil. Zaman içinde halledilecektir. Sizlerin de bildiğiniz gibi, beldemize yatırımcıları çekerek, istihdam sağlamak bizim zaten hedeflerimiz içinde vardı. Kalkınmanın en önemli adımlarından biri beldenin ekonomisinin geliştirilmesi ile başlar. Bu da insanlarımıza istihdam alanları açmayla olacaktır. Halkımız bizi göreve layık görür ve görevi bize verirse, beldemizin gelişmesi gençlerimizle birlikte olacağından şüpheniz olmasın. Allah nasip eder kazanırsak iki kuruluşumuzdan destek alacağız ve bunları yavaş yavaş yayacağız. Bunun sürekli takipçisi olacağız. İktidar partisiyiz ve bunun gücünü de her alanda kullanacağız. Bunun sözünü de veriyoruz.”

ALİM: “EN ÖNEMLİ KONU EKMEK VE İŞ”

Çatalağzı eski Belediye Başkanlarından Mehmet Alim ise yaptığı kısa konuşmada, sergilenen birlik beraberliğe vurgu yaparak ; “Burada çok güzel bir görüntü var. Eğer seçimde de bu görüntüyü gösterebilirsek olay bitmiştir. Şimdi yapılan hizmetleri anlatmaya gerek yok, geçmişte yapılanlar yapıldı ama en önemli şey ekmek ve iş. Ersun Başkan bunu sağlarsa, ileriki günlerde Çatalağzı için çok güzel şeyler yapılır. Öncelikle amacımız işsiz gençlerimize sahip çıkmak ve onları iş sahibi yapmak. Buradaki herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bu birliktelik devam eder” dedi.

Yemekli toplantının ardından, Ak Parti Çatalağzı Belediye Başkan Adayı Ersun Gülser ve ona destek veren Çatalağzı gençleri, Çatalağzı belde merkezine kalabalık bir araç konvoyu ile inerek “Çatalağzı Gençlik Ersun Başkanı Seçtik” yazan pankart açtılar. Gençler, Ersun Gülser’in Çatalağzı Belediye Başkanı olacağını ve birlikte başaracaklarını ifade ettiler. (Seçkin KIRARSLAN)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.