Şafak Gazetesi

Gülşen Eczanesi görkemli törenle açıldı

Gülşen Eczanesi görkemli törenle açıldı
25 views
10 Ağustos 2018 - 15:53

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nde Gülşen Eczanesi görkemli bir tören ile hizmete açıldı.

Çaycuma eski belediye başkanı Mithat Gülşen’in kızı Ecz. Özge Gülşen’e ait  ‘Gülşen’ Eczanesi Çay Mahallesi Metin Yurtbay Caddesi ( 1 Nolu Sağlık Ocağı Karşısı) büyük bir katılım ile açılışı gerçekleştirildi.

Gülşen Eczanesi’nin açılış törenine, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, daire müdürleri, banka müdürleri, Zonguldak Eczacılar Odası Başkanı Ayşegül Kara ve çok sayıda davetli katıldı.

Din görevlilerinin okuduğu Kuran Kerim ve yapılan duanın ardından Konuşan Ecz. Özge Gülşen katılımlarından ötürü davetlilere teşekkür ederek,” Bu özel günde bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Ayaklarınıza sağlık” dedi.

Baba Mithat Gülşen, katılımlarından ötürü tüm katılımcılara, teşekkür ederek, iyi ki geldiniz, sağ olun var olun” diyerek şükranlarını ifade etti.

Zonguldak Eczacılar Odası Başkanı Ayşegül Kara, Zonguldak Eczacılar Odası olarak yeni bir üye kazandığımız için çok mutluyuz. Sağlık alanında Özge’ de bizlere yardımcı olacak. Kendisine başarılar ve bol kazançlar diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini Milletvekili Hamdi Uçar, ve davetliler eşliğinde kesildi.

Açılış tebrikler ve ikramlar eşliğinde son buldu. Haber: Gönül ÜNLÜ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.