Şafak Gazetesi

GELENEKSEL MEZUNLAR GÜNÜ YAPILACAK

GELENEKSEL MEZUNLAR GÜNÜ YAPILACAK
18 views
06 Temmuz 2018 - 20:23

 

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği geleneksel hale gelen mezunlar gününde mezun ve mensuplarını buluşturacak.

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği tarafından organize edilen ve her yıl büyük bir katılım ile gerçekleştirilen Mezunlar Günü, bu yıl 8 Temmuz 2018 Pazar günü saat 11.00’de Zonguldak Anadolu İmam-Hatip Lisesinde gerçekleştirilecek.

Önder İmam  Hatipliler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Zekeriyya Uçar yaptığı açıklamada, “26 yıldır kesintisiz devam eden bu etkinlik artık gelenekselleşti.27. Mezunlar Günü programı ile ilgili tüm hazırlıkları tamamladık” diyerek şunları söyledi:

“Amacımız günlük meşguliyetlerden dolayı bir araya gelemeyen mezunlarımızı bu vesileyle bir araya getirmek. Her yıl büyük bir katılım ve coşkuyla bir araya geliyoruz. Bu yıl da etkinliğimizin aynı coşku içerisinde geçeceğini umut ediyoruz. Pazar günü de şehrimizden ülkemizin dört bir yanından  ve yurt dışından gelecek mezun ve mensuplarımız yine buluşacak, yine hasret giderecekler ve inşallah  mutlu bir şekilde ayrılacaklardır.

Yıllardır büyük bir heyecanla beklenen ve tüm İmam Hatip camiasının bir araya gelmesini sağlayan bu anlamlı ve güzel günde tüm mezunlarımızı, mensuplarımızı ve gönüldaşlarımızı  08Temmuz 2018 Pazar günü saat 11.00’de Zonguldak Anadolu İmam-Hatip Lisesinde birlikte olmaya davet ediyoruz” (Şaban YILMAZ)

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.