Şafak Gazetesi

EN KÖTÜ İHTİMAL 3 MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAĞIZ

EN KÖTÜ İHTİMAL 3 MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAĞIZ
7 views
11 Haziran 2018 - 0:25

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkan vekili Hakkı Güney, 24 Haziran seçimlerinden Zonguldak ve ülke genelinde zaferle çıkacaklarını söyledi.

Zonguldak’ta halkının teveccühü ile en kötü ihtimal 3 milletvekili çıkartacaklarına inandıklarını belirten Güney, “İnşallah Zonguldak’ta seçimlerin galibi olarak çıkacağız ve Zonguldak’ı istediğimiz duruma getireceğiz” dedi.

Milletvekili seçimlerinde en iyi sonucu almak, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna da Muharrem İnce’yi oturtmak için yoğun çalışma yaptıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkan vekili Hakkı Güney, konuşmasına şöyle devam etti:

“Göreve geldiğimiz günden bugüne cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri çalışmalarımızı çok ciddi bir şekilde sürdürüyoruz. Zonguldak halkımızın partimize ve cumhurbaşkanı adayımıza olan teveccühü oldukça fazla bu da bizleri çok mutlu ediyor. Genç bir milletvekili aday kadromuz var ve çok güzel çalışıyorlar. Köylerimizde yaptığımız çalışmalarımızın sonuna geldik ama temsilcilerimiz köylerindeki çalışmalara devam edecek. Merkez mahalle çalışmalarımızı daha önce yapmıştık ama yine geniş katılımlı bir şekilde 19 mahallemizi tekrar dolaşacağız. İlçelerimiz hazırladıkları programlar çerçevesinde çalışmalarını yapıyor. Bizde ilçelerimizdeki programlara katılarak desteğimizi sağlıyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı ilçe başkanlarıma ve tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Zonguldak’ta seçimlerin galibi olarak çıkacağız ve Zonguldak’ı istediğimiz duruma getireceğiz. Seçimlerin sonucunda biz Zonguldak ve ülke genelinde zaferle çıkacağız. Artık halkımızda seçimlerden zaferle çıkacağımıza inanmaya başladı. İktidarın bazı noktalarda işleri şişirdiğini, samimi konuşmadığını artık insanlarımız anlamaya başladı. Halkımızdan bu tepkileri alıyoruz. Tüm dava arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Gittiğimiz her yerde Sayın Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce Beye büyük bir sevgi seli var. Bu sevgi seli her geçen gün artıyor. Milletvekili adayı arkadaşlarımızın da genç ve yeni yüzlerin olması insanlarda heyecan yaratıyor. İnsanlar denenmişi bildiği için Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak milletvekili adaylarımıza ve cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’ye oylarını atacaklar. Zonguldak’ta halkımızın teveccühü ile en kötü ihtimal 3 milletvekili çıkartacağız” (Seçkin KIRARSLAN)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.