Saray Et Lokantası açıldı

Zonguldak’ta yıllarca siyasetin içinde yer alan ve Doğru Yol Partisi İl Başkanlığını uzun süre yürüten Mustafa Taştan ile Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüsü İşletmecisi Akın Kavi’nin ortak olarak yaptıkları Saray Et Lokantası açılarak halkın hizmetine sunuldu.

Saray Et Lokantası açıldı
10 Ocak 2020 Cuma 18:30

Zonguldak’ta Saray Et Lokantası yoğun katılımın ile hizmete açıldı. Zonguldak’ta yıllarca siyasetin içinde yer alan ve Doğru Yol Partisi İl Başkanlığını uzun süre yürüten Mustafa Taştan ile Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüsü İşletmecisi Akın Kavi’nin ortak olarak yaptıkları Saray Et Lokantası açılarak halkın hizmetine sunuldu.

Yapılan açılışa, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski bakanı Zeki Çakan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak eski belediye başkanları Muharrem Akdemir ve Secaattin Gonca, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, Saadet Partisi İl Başkanı Sadık Kar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Erdal Gülay, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Çanakçılar Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Sezai Çanakçı, Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç, Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, bazı mahalle muhtarları, Yeniceliler Derneği Başkanı Yaşar Karaman, birçok STK temsilcisi ise, Doğru Yol Partisi eski yöneticileri, kadın kolları ile çok sayıda misafir katıldı.

Duanın okunmasının ardından açılış kurdelesi protokol tarafından kesilirken, katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.