Şafak Gazetesi

Durdubaş, aday adaylığını açıkladı

Durdubaş, aday adaylığını açıkladı
28
09 Kasım 2018 - 21:40

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Genel Meclisi üyesi, Vacit Durdubaş, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Devrek’ten Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Durdubaş, İl Genel Meclisi toplantı salonunda Meclis üyelerinin huzurunda Devrek’ten Belediye Başkanı aday adayı olduğunu açıkladı.

Durdubaş yaptığı açıklamada;  31 Mart 2019’da yapılacak olan mahalli idare seçimlerinin heyecanı tüm yurtta olduğu gibi bizim ilimiz dedi iyice hissedilmeye başlandı. Bir dönem belediye meclis üyeliği üç dönem il genel meclis başkanlığı yaptım. Halkımızdan gelen büyük istek ve destekten sonra partimizin yeni Türkiye yolunda kararlı ilerleyişinin yanında yer alarak Devrek ilçemizin de bu ilerleyişinden pay alması ilçeme olan hizmet sevdamı gerçeği dönüştürmek için tüm heyecanımı kararlılığımı ve cesaretini ortaya koyarak böyle bir hayırlı günde hayırlı işlere imza atmak için Devrek belediye başkan aday adayı olduğumu buradan açıklıyorum.

Yola çıkarken söylediğim gibi bundan sonrada memleketin hayrına, milletin menfaatini, Allah rızasına uygun olan her şeyin yanında olacağımı bir kez daha ifade ediyorum. Yüce Rabbim bizleri millete hizmet yolculuğundan geri bırakmasın diyor aday adayı olan dava arkadaşlarıma ve diğer adaylara başarılar diliyorum”

İl Genel Meclisi toplantı salonunda aday adaylığını açıklayan Durdubaş ardından Devrek AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kelebek’e aday adaylığı dosyasını teslim etti.  (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.