Şafak Gazetesi

Devrek Belediyesinden yerinde bir hizmet

Devrek Belediyesinden yerinde bir hizmet
47
12 Haziran 2019 - 1:17

Devrek Belediyesi’nden bakıma muhtaç, evinden çıkamayacak durumda olan yaşlı ve engelli vatandaşlar için evde kuaförlük hizmeti verilecek.

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için 05362845199 numaralı telefon numarasını arayıp ayrıntılı bilgi alınabileceği bildirildi.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada sosyal belediyecilik vurgusu yaparken, her zaman yaşlı ve engelli bireylerin yanında olacaklarına değindi.

Başkan Bozkurt, “Evlerinden çıkamayacak durumda olan yaşlı ve engelli vatandaşlarımız için evlerinde ücretsiz olarak yararlanabilecekleri kuaförlük hizmetini başlatıyoruz. Günümüzde birçok gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde sosyal politikaların uygulanmasında merkezi yönetim yanında yerel yönetimler de önemli sorumluluklara sahiptir. Bizler de sorumluluğumuzun fakındayız ve daima o sorumluluk bilinciyle çalışacağız. Sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız. Başlatmış olduğumuz evden çıkamayan yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza evlerinde ücretsiz kuaförlük hizmeti de bunun bir parçasıdır. Hizmetimizden yararlanmak için başvurunuzu yapmış olmanız yeterlidir” dedi.(Ahmet ÇİMEN-DEVREK)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.