Şafak Gazetesi

ÇOK YAKINDA!!!

ÇOK YAKINDA!!!
Ezgi Hasret Bodur
Ezgi Hasret Bodur( ezgihasretbodur@gmail.com )
257
03 Nisan 2019 - 2:16

Ülkeme bahar gelmiş diyorlar. Haklılar. Siyasi açıdan demiyorum Nisan ayına girdik ya hani, tabii Zonguldak bu mevsime ayak uydurabilen bir şehir değil. Havasından mıdır, insanından mıdır yoksa yanlış kentleşmenin sonucu mudur bilemiyorum ama biz bu şehirde bahar mevsiminde ne yazık ki çiçek açamıyoruz.

 

Baharın en rahat geldiği, geleceğinin kesin olduğu bir şehire gidiyorum. Biliyorsunuz kitap fuarları artık evim gibi. 6 Nisan’da İzmir Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Eee eksik kalamazdım. İzmir’in dağlarında çiçekler açarken gitmemek olmazdı.

 

İsterdim ki kendi şehrimde çiçek açsın. Beni daha çok kucaklasın, beni sevsin ben onu seveyim. Ama olmuyor bizimkisi görücü usulü bir ilişki. 25 yıldır beraber yaşıyor olsak da kenetlenmiyoruz.

 

Şehri geçtim insanlar bile bana karşı hep mesafeli. Kitap okuyormuşum, çok anlamlı yazılar yazıyormuşum, bana hakaret eden insana bile tatlı dille cevap veriyormuşum bir de çok kibarmışım. Allahım ne güzel yaratmışsın beni. Tamam tamam övmeyeceğim kendimi ama rahatsızlık veriyorum, verdiğim rahatsızlık için özür dilemiyor sizleri de böyle bir insan olabilme özgürlüğüne davet ediyorum.

 

Ee konu benden açılmışken ben bayadır yazmıyordum gazeteye. Yarıda bırakılmış bir sigara gibi hissetmenin sonuçları sanırım. Oldu işte bir şeyler çok güzel şeyler oldu ve çok güzel olan şeylerin sonuçları bunlar diye düşünüyorum.

 

Evet çok güzel bir şey oldu. İLK KİTABIMIN SÖZLEŞMESİNİ İMZALADIM. Hayykitap Yayınevi, Hayykitap Genel Yayın yönetmeni Caner Yaman ile Eylül ayında ilk kitap sözleşmemi imzaladık. Bunu sır gibi sakladım Eylülden beri. Sonra dedim ki “Ezgi bu kadar güzel bir şeye imza atıyorsun neden saklıyorsun?”

 

 

Büyük harflerle yazmak istiyorum ÇOK YAKINDA KİTABIM ÇIKIYOR.

Kitabım çıkıyor diye de sevmezler beni şimdi(gülen emoji düşünün bunu yazarken kahkaha attığımı falan)

 

Özlemişim buraya yazmayı sizinle konuşmayı. Sizlerde özlediniz mi beni bilmiyorum ama özlediyseniz instagram @bitutamhasret hesabıma yazın. Daha çok köşe yazısı, daha çok sanat, kitap, goy goy, dedikodu yapalım. İçimiz açılsın buna ihtiyacımız var.

Seviyorum sizleri.

Kendinize güzel bakın.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.