Şafak Gazetesi

‘Çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz’

‘Çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz’
0 views
13 Mayıs 2019 - 17:54

Türk Hemşireler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Arife Ayaz ve yönetim kurulu üyeleri ardından da Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Hemşireler Haftası nedeniyle Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ı ziyaret ettiklerini ifade eden başkanı Arife Ayaz, Hemşirelerin sorunlarını dile getirdi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan da, hemşirelerin günlerini kutlayarak şunları söyledi:

“Başta Sayın Başkan olmak üzere değerli yönetim kurulu üyeleri, mesai arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum. Bu ara meslekten uzaklaşsak da, tabi her zaman iç içeyiz, omuz omuza çalıştık yıllarca, öğrenciliğimizden bu yana. Ben de 12-18 Mayıs tarihleri arasında tüm Türkiye’de kutlanan Hemşireler Haftası’nı kutluyorum. Tüm mesai arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İyi ki varsınız diyorum. Çok kutsal bir görev ifa ediyoruz. İnsanlar canlarını bize emanet ediyorlar, bizler de can siper hane bir şekilde yeri geldiğinde ödün verdiğimiz zamanlar oluyor, onların sağlığı, onların yaşama tutunmaları için kendimizden ödün veriyoruz. O yüzden çok önemli bir görev ifa ediyoruz. Hemşirelerimizle beraber yan yana, inşallah bundan sonra da hiçbir sıkıntı yaşamadan sağlıkla, huzurlu, mutlulukla nice hemşireler haftaları kutlamaya Allah bize nasip eder diyorum” (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.