Şafak Gazetesi

CHP Merkez İlçeden ziyaretler

CHP Merkez İlçeden ziyaretler
27 views
10 Şubat 2018 - 2:48

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı görevine gelen Fikret Zaman ve yönetim kurulu üyeleri, parti binasında gelen ziyaretçileri ağırlarken, ayrıca çeşitli ziyaretlerde de bulunuyorlar.

Zaman ve yönetimi ziyaretler kapsamında ilk olarak Zonguldak Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Tahsin Atayan ve yönetimini ziyaret ederek bir süre görüş alış verişinde bulundular.

CHP Merkez İlçe Başkanı ziyarette Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Tahsin Atayan ile sendika ve belediye çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yaptılar.

CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman ardından yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kastamonulular Dernek Başkanı Bahattin Şenol’u dernek binasında ziyaret ederek hem kendisine başsağlığı mesajında bulunurken hemde derneğin çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman ve yönetim kurulu üyeleri son olarak Artvinliler Derneği Başkanı Osman Bekaroğlu’nu ziyaret ederek, emekli olan Bekaroğlu’na bundan sonraki yaşamında başarılar dilediler. (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.