Şafak Gazetesi

ÇAYCUMA ADD DAYANIŞMA KAHVALTISI DÜZENLEDİ

ÇAYCUMA ADD DAYANIŞMA KAHVALTISI DÜZENLEDİ
189 views
17 Mart 2019 - 15:09

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)  Çaycuma Şubesi Yönetim Kurulu, birlik beraberlik ve dayanışma amaçlı sabah kahvaltısı programı düzenledi.

Belediye Seka Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Yoğun katılım ile gerçekleşen sabah kahvaltısı programında konuşan ADD Başkan Yardımcısı Veysel çalışkan, kahvaltımıza onur verdiniz. Yönetim kurulum adına hepinizi saygıyla selamlıyorum. Burada bulunmamızım en başında sağlık geliyor. Şube başkanımız Zeki Saim Oral, sağlık sorunları sebebi ile bulunamamaktadır. Sizlere selam ve saygılarını iletmektedir. Zelanda’da oluşan katliam sonucu 49 Müslüman kardeşim ibadet halinde iken katledilmiştir. ADD olarak acılarını paylaşıyor, rahmet diliyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Demokrasimizin olmazsa olmazları olan bir süreci yaşadık. Bu seçim sürecinde yönetime talip olanlar mücadele vermektedirler. Bu mücadelede kendilerine başarılar diliyoruz. hepinize hoş geldiniz diyor, afiyetler diliyorum” diye konuştu.

Kahvaltı programı geç saatlere kadar yoğun katılım ile devam etti. (Gönül ÜNLÜ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.