Şafak Gazetesi

‘BU YIL DA YETKİDE SORUN YAŞAMADIK’

‘BU YIL DA YETKİDE SORUN YAŞAMADIK’
20
23 Mayıs 2017 - 19:47

Memur Sen Zonguldak İl Temsilciliğine bağlı Eğitim Bir Sen Zonguldak şube başkanı Sadettin Dede yaptığı açıklamada, bu yıl da yetkiyi aldıklarını söyledi.

Dede açıklamasında, “Eğitim Bir-Sen Zonguldak Şubesi olarak, rakiplerimizle arayı bir hayli açarak bu yıl da yetkide sorun yaşamadık. Bize güvenerek, zirveden yeni ufuklara doğru yaptığımız yürüyüşte bizi yalnız bırakmayıp destek olan bütün üyelerimize sonsuz teşekkür ederim” diyerek şunları söyledi:

“Yine bize her zaman görüş ve düşünceleriyle katkı sunan, yaptıkları çalışmalarla destek olan okul temsilcilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan, birlik ve beraberlik içerisinde, zaman ve mekan mefhumu gözetmeden tam bir dava şuuruyla çalışan İlçe Yönetim Kurullarımıza, başkanlarımıza ve şube yönetim kurulu üyelerimize de sonsuz teşekkürler. Ayrıca Memur-Sen konfederasyonuna bağlı sendika başkan ve yönetim kurullarına ve Memur-Sen başkanımıza da birlik ve beraberlik içinde yaptığımız çalışmalardan ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız ve hep birlikteyiz. Durmak yok yola devam” (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.