Şafak Gazetesi

BACIOĞLU VE YÖNETİMİ KOB-DER’DE

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu, Karaelmas Otizmli Bireyler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı

BACIOĞLU VE YÖNETİMİ KOB-DER’DE
280 views
26 Şubat 2019 - 2:03

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl  Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurulda Karaelmas Otizmli Bireyler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı seçilen Arife Dereli’yi dernek binasında ziyaret etti.

Türk Büro-Sen Zonguldak Şubesi yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Karaelmas Otizmli Bireyler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Kadir Bacıoğlu, Başkan Arife Dereli ve yönetimine başarılar dileyerek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

BACIOĞLU: “KOB-DER YENİ YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Bacıoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“En son yapılan kongrede Karaelmas Otizmli Bireyler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı olarak görev alan yeni yönetime hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz ve başarılar diliyoruz. Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak her zaman derneğimizin yanında olduğumuzu, desteklerimizin her zaman onlarla birlikte olduğunu belirtmek üzere bugün ziyaret gerçekleştirdik. Otizmin bir hastalık olmadığını, sadece beyinde ve sinir sisteminde bir farklılık olduğunu bizler biliyoruz ve bunun da topluma anlatılması gerektiğini, özellikle otizmli ailelerin ve toplumun bu konuda bilinçlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda Arife hanımın gerekli çalışmaları yapacağını ve başarılı olacağına da son derece inanıyorum. Kendisine ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum.”

DERELİ: “KAMU-SEN AİLESİNE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Karaelmas Otizmli Bireyler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Arife Dereli ise şöyle konuştu; “Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu ile yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ben de Sayın başkanım Kadir Bey’e çok teşekkür ediyorum, bize bu nazik ziyaretlerinden dolayı ve ilk ziyaretçim olarak da bunu söylemek istiyorum. Derneğe başkan olduktan sonra ilk gelen ziyaretçimiz oluyor, vermiş olduğu desteklerden dolayı da kendisine ve yönetimine çok teşekkür ediyorum.”

Yapılan konuşmaların ardından, Karaelmas Otizmli Bireyler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Arife Dereli, Bacıoğlu’na üzerinde, “Görmezden gelme, otizm için umut sensin” yazılı tişört hediye etti. (Seçkin KIRARSLAN)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.