Şafak Gazetesi

AKMERCAN DOĞALGAZ BÖLGE MÜDÜRÜ GEBEŞ’İ ZİYARET ETTİ

AKMERCAN DOĞALGAZ BÖLGE MÜDÜRÜ GEBEŞ’İ ZİYARET ETTİ
17 views
11 Nisan 2018 - 23:19

Akmercan Gaz Zonguldak Bölge Müdürü Bekir Selçuk, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’i makamında ziyeret etti.

Ziyarette Akmercan Gaz Zonguldak Bölge Müdürü Bekir Selçuk, beldede yapılan doğalgaz çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş,“Çaydeğirmeni merkezinde doğalgaz dağıtım faaliyetleri yoğun bir şekilde devam ediyor. 2017 yılında başlanılan doğalgaz hattı çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi. Geldiğimiz noktada şehir merkezimiz, TOKİ 1, TOKİ 2, TOKİ 3, TOKİ 4 ve Demircioğlu caddesinin belirli bir kesimi doğalgaz kullanmaya başlayacak. Yüklenici ile yaptığımız görüşmelerde Eylül ayı içerisinde doğalgaz hattı çalışmalarını tamamlayarak geri kalan çalışmaları 2019 yılı sonuna kadar tamamlayıp Çaydeğirmeni’mizin tamamına doğalgaz verecek konuma gelmeyi planlıyoruz. Belediye olarak geçmişten günümüze büyüyerek ilerleyen, modern ve çağdaş bir kent düzeyine geldik. Bu ilerlemenin bizi birçok ilçe belediyesine örnek teşkil edecek konuma getireceğini biliyor ve bundan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Şehrimize doğalgaz müjdesini veren başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Berat Albayrak’a, AK Parti İl Başkanımız Zeki Tosun’a, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.